Про автоцентр

Автосервісний центр «Суми-АВТО» один з найбільших і найдосвідченіших операторів ринку нових автомобілів, сервісного обслуговування та реалізації запасних частин в регіоні. Володіючи всім необхідним для надання послуг високої якості, структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, забезпечує єдині стандарти і підхід до кожного клієнта!

ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНІ САМЕ МИ:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA, CHERY, JETOUR:

Відразу кілька автомобільних брендів, зібраних під одним дахом. Ми зробили все можливе, щоб, з одного боку, зробити для Вас процес вибору автомобіля зручним, з іншого, запропонувати краще, що на даний момент мають у своєму розпорядженні популярні в Україні автовиробники. Вибирайте один з кросоверів Chery, KIA або JETOUR, або ж автомобілі для міста, такі як KIA Picanto, Rio або ceed. Переконайтеся особисто: варіанти ціни, комплектацій, кольорів - ви точно знайдете «свій» автомобіль!

ТЕХНІКА ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Автосервісний центр «Суми-АВТО» пропонує модельний ряд автобусної техніки виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу. Ви можете вибрати для здійснення пасажирських перевезень на міських або приміських маршрутах автобус малого класу ZAZ A08. Стоїть завдання забезпечити навчальні заклади транспортом для перевезення школярів? Ця ж модель в модифікації «Шкільний» вже успішно експлуатується в декількох регіонах України. Необхідний автобус більшої місткості для міських маршрутів? Вибирайте ZAZ A10, модель якого успішно йде на експорт до Польщі.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА:

Статус офіційного дилера сільськогосподарської техніки LS Tractor дозволяє автосервісному центру «Суми-АВТО» пропонувати клієнтам різні рішення, для агробізнесу будь-якого масштабу. Виробник, який є постачальником техніки на державному рівні в Південній Кореї, представлений декількома моделями тракторів, які відрізняються розмірами, потужністю і продуктивністю. Незмінним залишається високий рівень якості!

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Купуючи автомобіль або будь-яку іншу техніку, у власника виникає необхідність в якісному і кваліфікованому обслуговуванні. Завдяки рівню оснащеності сучасним обладнанням, постійному вдосконаленню навичок фахівцями, а також доступу до баз даних автовиробників, Ви можете бути впевнені в якості сервісу «Суми-АВТО». Регламентний техогляд, гарантійний або післягарантійний ремонт, відновлювальний ремонт і багато іншого!